İŞLETMELERE WEB - SLOGANIYLA WEB SİTESİ OLMAYAN İŞLETME KALMAYACAK !!!

E-Ticaret

E-Ticaret

Kusursuz Blok Yönetimi

E-Ticaret sitenizin hangi köşesine müdahale edeceğinizi siz belirleyin, Sitenizin her yerinde nereyi düzelteceğinize kimse karışmasın, bunu da öyle saatlerce uğraşarak yapmayın, sitenizdeki her kategoriyi bile ayrı yönetin. TD-Soft e-ticaret ile bu mümkün mü? Mümkün!

 

 

Tedarikçi Entegrasyonları

Hep ürün girmek, hep bilgi güncellemek, hep satış yapmak, her üçünü de yapabilenler de var elbet, ama ben sadece üçüncüsüne odaklanayım diyorsanız, yüzün üzerinde tedarikçi entegrasyonu ile, her sektörde onbinlerce ürünle satışa çıkabilirsiniz.

 

 

Ticari Yazılım Entegrasyonları

İyi bir e-ticaret yazılımı, güzel siparişlere imkan verebilir, ya sonrası? Faturayı kim kesecek, hesapları kim takip edecek, kasayı kim tutacak? TD-Soft e-ticaret sistemleri sunduğu bütünleşik çözümler ile lokal ticari yazılımınızı e-ticaret sitenizle entegre ediyor!

 

Ödeme Sistemleri Çözümleri

Satışları artırmak için, alternatif ödeme kanallarını iyi kullanabilmelisiniz? Havale, Kapıda Ödeme, 18 banka için Kredi Kartı ile Ödeme, pos alamayanlar için Posnet Ödeme, Arena Pos Entegrasyonu, Metro Pos Entegrasyonu ve dahası TD-Soft e-ticaret sistemlerinde!

İşletmelere Web Paketine ihtiyacınız mı var? Hemen satış ofisimizi arayın: 0850 532 26 90