İŞLETMELERE WEB - SLOGANIYLA WEB SİTESİ OLMAYAN İŞLETME KALMAYACAK !!!

ŞOK KAMPANYA

UYGUN FİYATA WEB TASARIM PAKETİ

Domain + Hosting + Hazır Site Şablonları

SADECE : 250 TL

İşletmelere web; Firmanızın kar marjını yükseltmek ve kendi web siteniz üzerinden müşterilerinize ulaşarak ücretsiz bir şekilde reklamınızı yapmak istiyorsanız bize ulaşın

İşletmelere Web Tasarım Paketi Sitenizi en basit ve hızlı bir şekilde hayata geçirmeniz için kullanabileceğiniz bir hazır site aracıdır. İşletmeler İçin Kurumsal Web Siteleri Hızlı & Kolay Hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sitenizi 10 dakika gibi kısa bir zamanda yayınlayabilirsiniz. Arama Motoru Dostu Esnek arama motoru özelliği ile sayfa linklerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Bu sayede GOOGLE, YANDEX, BİNG Tarzı ara motorlarında en üst sıralara çıkartır.

Web Sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayalarak, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar.Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli artısı da firmalar içi internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Firmalar, ürünlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Web Tasarımı Yaptırmanın Artıları ve Önemi Web tasarım yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir yazılım ve tasarım ile: İşletmelerin aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmamıştır. Web Tasarım yaptırmak işletme için olumlu bir imaj oluşturacaktır. İşletmelere web tasarım yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirim yaparak, kampanyalarını paylaşabileceklerdir. Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabileceklerdir. 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir. Arama motorlarında bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir. Google’da birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ortak olabilecekler. Güven sağlayacaklar. Satış ve pazarlama gelirleri artacak. Profesyonellik göstergesi olarak algılanır.

Müşteri Hizmetleri »

İşletmelere Web Paketine ihtiyacınız mı var? Hemen satış ofisimizi arayın: 0850 532 26 90

Son Blog Konuları

Web Tasarım

İşletmelere Web Çözümleri

%100 SEO

%100 Seo altyapısı, Arama Motoru Dostu

Kolay Kullanım

Tamamen Türkçe, kolay yönetilebilir panel.

Referanslarımızdan Tüm Referanslar